Koła naukowe
Działające przy naszym Wydziale koła naukowe dają studentom wyjątkową możliwość rozwijania pasji, zainteresowań oraz kompetencji. Ich członkowie aktywnie angażują się w wyjazdy integracyjne i promocyjne, a także uczestniczą w konferencjach oraz szkoleniach. To doskonała okazja do zdobywania nowych doświadczeń, nawiązywania wartościowych kontaktów i poznawania inspirujących osób, w tym również potencjalnych pracodawców.
Wybrałam studia na kierunku Zarządzanie. Uważam, że ten kierunek jest bardzo uniwersalny i pomimo wyboru konkretnej specjalności można potem pracować na różnorodnych stanowiskach w przedsiębiorstwach.
Studiowanie na kierunku Zarządzanie daje dużo możliwości oraz przestrzeni do dalszego samorozwoju. Działa tu wiele kół naukowych, związanych np. z transportem i logistyką, zarządzaniem projektami czy e-biznesem.
Wybrałam studia na kierunku Zarządzanie ze względu na uniwersalność umiejętności, jakie mogę zdobyć w ich trakcie. Dzięki temu będę mogła w przyszłości znaleźć zatrudnienie w wielu dziedzinach biznesu i różnych sektorach gospodarki.
Podjąłem studia na Inżynierii Jakości, bo szukałem kierunku, który pozwoli mi poszerzyć moje horyzonty poprzez styczność z szeroką gamą dziedzin naukowych a jednocześnie pozwoli mi się samorealizować.
Wybrałam studia na Inżynierii Jakości ze względu na specjalność Usługi Żywieniowe i Dietetyka. W przyszłości mogę pracować w laboratorium, oceniać jakość żywności, pracować przy produkcji i przetwórstwie żywności, ale również układać diety i jadłospisy.
Podjęłam studia na II stopniu Inżynierii Jakości, aby poszerzyć wiedzę związaną z kontrolą jakości oraz z systemami zarządzania jakością. Uczelnia, analizując rynek pracy, przygotowuje swoich studentów do otrzymania certyfikatów pełnomocnika i asystenta systemu zarządzania jakością.
Poznaj nas bliżej
Dowiedz się więcej o życiu społeczności akademickiej naszego Wydziału!
Szukaj w social mediach.









