Wpłyń w lato z UMG!

Muzyka na żywo, fotobudka 360, lemoniada, morskie wyzwania – tak we wtorek, 9 lipca 2024 roku, będzie wyglądała specjalna strefa przygotowana przez naszą Uczelnię dla maturzystów.

Uniwersytet Morski w Gdyni pragnie pogratulować wszystkim tegorocznym maturzystom, dając im chwilę na zasłużony odpoczynek. Dlatego w dniu wydania świadectw maturalnych, czyli 9 lipca 2024 roku, zapraszamy maturzystów na teren Wydziału Nawigacyjnego przy al. Jana Pawła II 3 (od strony gdyńskiej mariny).

Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 10:00, a jego zakończenie przewidziane jest na godzinę 16:00.

Przyjdź spędzić z nami choć trochę czasu przy dźwiękach muzyki puszczanej na żywo przez DJ-a. Podejmij się przynajmniej jednego z morskich wyzwań lub pograj z przyjaciółmi w przygotowane gry. Na wszystkie osoby, które nas odwiedzą, będzie czekała fotobudka 360 i lemoniada.

Serdecznie zapraszamy!

M.Schmidt