Wybór seminarium - Inżynieria Jakości 1 sem. II stopnia

Uprzejmie informujemy, że zapisy do grup seminaryjnych dla studentów 1 semestru, kierunku Inżynieria Jakości – studia II stopnia (specjalności: MSZ, MUD) będą odbywać się od 01.03.2024 r. godz. 08:00 (tj. piątek) do 04.03.2024 r. godz. 23:00 (tj. niedziela).

W celu zapisania się do grupy seminaryjnej należy zalogować się na stronie: http://wdwn.wpit.umg.edu.pl/    i określić preferencje wyboru dostępnych seminariów cyframi od 1 do 6. O utworzeniu danej grupy seminaryjnej zadecyduje ilość chętnych, natomiast o przydziale do wybranej grupy seminaryjnej - średnia ocen uzyskana ze studiów I st.

Osoby, które nie dokonają wyboru, zostaną przydzielone do grupy seminaryjnej w ostatniej kolejności (do grup, w których będą wolne miejsca).

Poniżej lista dostępnych seminariów do wyboru wraz z tematyką:

Lp. Nazwisko i imię prowadzącego Tematyka seminarium
1. dr hab. inż. Joanna Brzeska, prof.UMG Badanie tworzyw pochodzenia syntetycznego i naturalnego
2. dr hab. Marzenna Popek, prof. UMG Ochrona wód i gospodarka odpadami
3. dr hab inż. Przemysław Dmowski, prof. UMG Inżynieria jakości - współczesne trendy w zarządzaniu organizacją
4. dr hab. inż.  Aneta Ocieczek, prof. UMG Postawy, preferencje i zachowania konsumentów wobec żywności o zróżnicowanej jakości ukształtowanej w warunkach technologicznych oraz podczas przechowywania
5. dr hab. inż. Millena Ruszkowska, prof. UMG Ocena jakości popularnych produktów spożywczych, w tym innowacji produktowych z uwzględnieniem oceny postaw i zachowań konsumentów względem badanych produktów.
6. dr hab. inż. Agnieszka Rybowska, prof. UMG Wyzwania współczesnego rynku towarów i usług

Załączniki:

Dziekanat WZNJ