Wznowienie zajęć laboratoryjnych na WPiT od 25.05.2020 WSTRZYMANE

Drodzy Studenci,

W związku z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 15 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni morskich na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej z powodu zapobiegania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, informuję, iż wznowienie planowanych od 25.05.2020 r. zajęć laboratoryjnych dotyczyć będzie w UMG tylko przedmiotów realizowanych zgodnie z konwencją STCW na specjalnościach morskich.

Z uwagi na fakt, iż na kierunkach Towaroznawstwo i Innowacyjna Gospodarka nie realizujemy takich przedmiotów, oznacza to, iż wznowienie planowanych od 25.05.2020 r. zajęć laboratoryjnych z wybranych przedmiotów na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa zostaje WSTRZYMANE. Zajęcia te zostaną przeprowadzone w formie zdalnej. Prowadzący zajęcia przekażą Państwu dalsze szczegółowe informacje.

Dr hab. Dariusz Barbucha, prof. UMG

Prodziekan ds. Kształcenia