Szkolenia w zakresie Animatora Czasu Wolnego i Wychowawcy Kolonijnego dla Studentów UMG

Szanowni Państwo

Jest nam miło poinformować, iż w grudniu br., nasi Studenci spec. Turystyka i Hotelarstwo, Uniwersytetu Morskiego w Gdyni uczestniczyli bezpłatnie, na zaproszenie Biura Turystycznego "Czerwiński Travel", w cyklu szkoleń turystycznych, w zakresie:

- Animatorów czasu wolnego, w tym obejmującego  animacje dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych
- Wychowawców kolonijnych (kończący się uzyskaniem Certyfikatu, potwierdzającego uzyskanie uprawnień  państwowych), ze specjalnym blokiem poświęconym pracy z dziećmi z domu dziecka, trudną młodzieżą oraz dziećmi niepełnosprawnymi.

Fundusze na w/w szkolenia  pochodziły z Ministerstwa Sportu i Turystyki, z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach Programu rozwoju turystyki społecznej sprzyjającej aktywności fizycznej społeczeństwa .

Studenci licznie uczestniczyli w w/w inicjatywie oraz  wysoko ocenili poziom merytoryczny organizowanych szkoleń, a także podzielili się z nami atrakcyjną fotorelacją ze zrealizowanych spotkań.

Zakład MMI

M.Kędzierska