Wnioski stypendialne w semestrze letnim
28 Styczeń, 2025 | 1 min. czytania
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, iż składanie wniosków stypendialnych w semestrze letnim roku akademickiego 2024/2025 będzie możliwe od dnia 24.02.2025r do dnia 17.03.2025r (w Systemie USOS ), natomiast komplet dokumentów wydrukowanych i podpisanych należy złożyć w Komisji Stypendialnej Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości w pokoju C- 7 w godzinach pracy Komisji (harmonogram zostanie udostępniony w późniejszym terminie).
UWAGA!!!!Do wniosków stypendialnych (wniosek o stypendia socjalne, socjalne w zwiększonej wysokości oraz wniosek o stypendium Rektora dla najlepszych studentów) należy dołączyć komplet dokumentów dokładnie taki sam jak w październiku. Wszystkie dokumenty bazują na roku 2023r.
W przypadku Stypendium Rektora bardzo proszę o ponumerowanie załączników (dokumentacja osiągnięć) zgodnie z kolejnością osiągnięć zamieszczonych w tabeli wniosku np. Zał. nr. 1, itd

