II KONKURS PRAC MAGISTERSKICH GFKM

GFKM ogłasza II edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską!

Do udziału zaproszeni są wszyscy absolwenci studiów magisterskich, którzy w swoich pracach poruszyli tematykę z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości!

Raptem kilka miesięcy temu w Olivia Sky Club odbyła się uroczysta gala ogłoszenia wyników
i rozdania nagród laureatom pierwszej edycji. Gdańska Fundacji Kształcenia Menedżerów ma przyjemność ogłosić start II Konkursu GFKM na najlepszą pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości im. prof. Małgorzaty Czerskiej! Szczegółowy harmonogram, regulamin udziału i spis nagród są dostępne na oficjalnej stronie Konkursu! [https://info.gfkm.pl/konkurs-2022/]

Jednym z głównych założeń działalności Fundacji jest stworzenie inicjatyw skierowanych nie tylko do obecnych, ale także przyszłych liderów. GFKM chce towarzyszyć im na ścieżce kariery od samego początku i wspierać w rozwoju osobistym. Organizując Konkurs, ma nadzieję wesprzeć najzdolniejszych absolwentów i absolwentki w dalszym rozwoju oraz  wyróżnić najambitniejsze prace magisterskie. Patronem konkursu jest prof. dr hab. Małgorzata Czerska (1946-2020) – naukowiec, nauczycielka akademicka, wybitna specjalistka z zakresu zarządzania zespołami ludzkimi i przywództwa w organizacji.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba, która:

  • jest absolwentem studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich,
  • ukończyła uczelnię publiczną lub niepubliczną z siedzibą lub siedzibą oddziału na terenie województwa pomorskiego,
  • napisała pracę magisterską z zakresu zarządzania, przywództwa i jakości,
  • obroniła tę pracę w roku kalendarzowym 2022 na ocenę bardzo dobrą.

Laureaci mogą liczyć na nagrody finansowe, które zostaną wręczone na uroczystej gali ogłoszenia wyników! [https://gfkm.pl/i-edycja-konkursu-prac-magisterskich-gfkm/]
Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka nawet 5.000 złotych! Zapraszamy do udziału! Nadsyłanie prac konkursowych jest możliwe do 15. grudnia 2022 roku.

 

Kontakt:
Krzysztof Jędrzejewski
k.jedrzejewskiatgfkm.pl

Załączniki: 

Podmiot udostępniający: 

Biuro Dziekana

Wytworzył informację:

M.Schmidt
13.05.2022
Wprowadzenie:
M.Schmidt 13.05.2022
Ostatnia modyfikacja:
M.Schmidt 25.05.2022