Odbiór dyplomów
1 Sierpień, 2025 | 1 min. czytania
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy po odbiór dyplomów absolwentów broniących się w dniach 25 czerwca oraz 30 czerwca.
Absolwenci, których obrony odbyły się po tym terminie proszeni są o zasięganie informacji o możliwości odbioru dyplomu telefonicznie lub mailowo po 4 sierpnia.
Z wyrazami szacunku,
Anna Dziubanii

