Studentki WZNJ otrzymały Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego za wysokie wyniki w nauce

W dniu 6 marca 2024 roku podczas targów Edu Offshore Wind w Gdańsku w hali AmberExpo, odbyło się wręczenie stypendiów z udziałem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Jestem dumny z osiągnięć naukowych i artystycznych, tym bardziej, że wiem, jak dużo czasu poświęcacie, aby uzyskać tak wysokie wyniki. Doceniam wasze starania. Jesteście najlepszymi z najlepszych. Niech wasze dokonania będą wzorem dla młodszych studentów, jak ważne są ambicje, entuzjazm i determinacja. Jestem pewien, że zdobyte wiedza, kwalifikacje i umiejętności będą procentować w przyszłej pracy, czego serdecznie życzę – podkreślił Marszałek Mieczysław Struk.

Z naszego Wydziału stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymały:

1. Julia Lindstedt – studentka studiów II stopnia Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości na kierunku Zarządzanie
  2. Katarzyna Łangowska – studentka studiów II stopnia Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości na kierunku Zarządzanie
  3. Paulina Mikuła – studentka studiów I stopnia Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości na kierunku Zarządzanie

Serdecznie gratulujemy zdobycia Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego. Cieszy nas ogromnie sukces naszych studentek. Są one najlepszą wizytówką Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości, osiągają nie tylko bardzo wysokie wyniki w nauce, bo są zdolne i ambitne, ale także angażują się w wiele uczelnianych inicjatyw.  Działają w kołach naukowych, udzielają się w komisjach, są aktywne w studenckiej społeczności. To dobry prognostyk na ich przyszłość zawodową, która z pewnością będzie obfitować w dalsze sukcesy – mówi Przewodnicząca Komisji ds. Promocji Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości Pani dr Monika Szyda.

Gratulujemy nagrodzonym studentkom tak wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Karol Stańczak/Pomorskie.eu

Monika Szyda