Nowe Koło Naukowe ProMant na Wydziale

Na wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości powstało Koło naukowe Zarządzania Projektami ProMant.

Koło powstało w kwietniu 2024 roku, a już ma zaplanowane działania na najbliższy rok i buduje bazę pomysłów na współpracę z przedsiębiorstwami, wykłady, wizyty studyjne, debaty oksfordzkie oraz realizację projektów służących całej społeczności akademickiej. Członkowie koła skupiają się na działaniach prowadzonych w sposób projektowy, których efektami będą konkretne realizacje i działania.

Odbyły się już pierwsze spotkania KN, podczas których wybrano władze i podjęto decyzje o realizacji pierwszych projektów.

W skład zarządu weszły: Aleksandra Czech (przewodnicząca), Magdalena Kuryga i Julia Pol (zastępca przewodniczącej), Anastazja Bondar (sekretarz), Marta Frącz (Skarbnik).

Koło powstało z inicjatywy studentek i studentów kierunku Zarządzanie zainspirowanych zajęciami z przedmiotu Zarządzanie projektami prowadzonymi przez prof. Joannę Kizielewicz.

Pierwszym opiekunem Koła została dr Agnieszka Czarnecka.

Zapraszamy chętnych do zaangażowania się w działalność projektową i zapisanie się do KN ProMant.

Link do strony na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61557896590004

M.Schmidt