Zostań twarzą Uniwersytetu Morskiego w Gdyni – weź udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Drodzy Studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej sesji fotograficznej. Swoim wizerunkiem będziecie promować jedną z najlepszych uczelni morskich na świecie. To także okazja do pozyskania wyjątkowej pamiątki na całe życie. Po zakończeniu sesji każdy uczestnik otrzyma zdjęcie w wersji elektronicznej.

Sesja zdjęciowa wykonana zostanie w różnych miejscach na terenie UMG. Zdjęcia wykona profesjonalny fotograf, a następnie opublikowane zostaną w materiałach promocyjnych Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Czego oczekujemy?

• studenckiego uroku osobistego,
  • zgłoszenia w wiadomości e-mail, zawierającego imię, nazwisko, kierunek i rok studiów,
  • jednego wyraźnego zdjęcia,
  • notki o sobie/zainteresowaniach/ciekawostkach/etc.

Wyślij e-mail na adres promocjaatumg.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 26.05.2023 r.

Sesja realizowana będzie na początku czerwca. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

M.Schmidt
M.Schmidt 22.05.2023