Wyróżnienie w konkursie PTE dla Pani Kingi Sildatka

Wyróżnienie w Konkursie PTE dla Studentki WZNJ

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 lutego br. została rozstrzygnięta XIX edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza za 2022 rok organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku. Kapituła Konkursowa przyznała wyróżnienie studentce Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości Pani Kindze Sildatka za pracę pt. „Rozwój węzłów integracyjnych dla równoważenia mobilności miejskiej w Polsce.” napisanej pod kierunkiem dr Joanny Miklińskiej, pracownika Katedry Logistyki i Systemów Transportowych na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości.

W dniu 22 marca 2023 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród z udziałem wszystkich laureatów konkursu, promotorów oraz członków Kapituły Konkursu.

Serdecznie gratulujemy laureatce i Pani Promotor i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegóły są dostępne na stronie:  https://www.gdansk.pte.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-prac-magisterskich-i-licencjackich-edycja-2022-2023

J.Kizielewicz
M.Schmidt 23.03.2023