Zakończenie I etapu konkursu Wiedzy o Zarządzaniu i Ekonomii dla uczniów szkół średnich

126 uczniów z 16 szkół średnich z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i opolskiego wzięło udział w I edycji Konkursu Wiedzy o Zarządzaniu i Ekonomii.  Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 41 uczniów. Wyniki II etapu konkursu poznamy  8 grudnia br. podczas obchodów Święta Uniwersytetu Morskiego.

Konkurs został zorganizowany z inicjatywy pracowników Zakładu Zarządzania i Ekonomii na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni - Pani dr inż. Anetty Waśniewskiej oraz dr Moniki Szydy, pod opieką Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy dr hab. Joanny Kizielewicz, prof. UMG.

Celem Konkursu jest rozwijanie zainteresowań uczniów szkół średnich, propagowanie zasad optymalnego gospodarowania, kreowania postaw przedsiębiorczych, a także wskazanie młodzieży możliwych kierunków rozwoju poprzez zachęcanie jej do kontynuowania kształcenia na poziomie studiów wyższych.

Patronat nad Konkursem objął Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. inż. kpt ż. w. Adam Weintrit oraz Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, a patronat medialny portal Trojmiasto.pl.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się na stronie: https://wznj.umg.edu.pl/konkurs/

Wyniki konkursu wraz z listą osób zakwalifikowanych w załączniku poniżej.

Załączniki:

prof. Joanna Kizielewicz