ZAPISY NA SEMINARIA DLA STUDENTÓW I STOPNIA KIERUNKU TOWAROZNAWSTWO

Uprzejmie informujemy, że zapisy do grup seminaryjnych dla studentów 4 semestru, kierunku Towaroznawstwo - studia I stopnia inżynierskie (specjalności: MP, UŻiD, TiZJ) rozpoczną się 19.09.2022r (poniedziałek) o godzinie 8.00 i zakończą się 21.09.2022r (środa) o godzinie 8.00. W celu zapisania się do grupy seminaryjnej należy zalogować się na stronie: http://wdws.wpit.umg.edu.pl/index.php i określić preferencje wyboru dostępnych seminariów cyframi od 1 do 7. O utworzeniu danej grupy seminaryjnej zadecyduje ilość chętnych, natomiast o przydziale do wybranej grupy seminaryjnej średnia ocen uzyskana w semestrze 4. Osoby, które nie dokonają wyboru, zostaną przydzielone do grupy seminaryjnej w ostatniej kolejności (tam gdzie pozostaną wolne miejsca). Poniżej lista dostępnych seminariów wraz z tematyką:

Załączniki:

Dziekanat WZNJ