Webinar SusMarTour

O projekcie

Sektor turystyki w Regionie Morza Bałtyckiego (BSR) w dużej mierze opiera się na transporcie morskim, co czyni go ważnym dla mobilności i możliwości turystycznych. Sytuacja pandemiczna, która rozpoczęła się na początku 2020 r., a teraz rosyjska inwazja na Ukrainę, doprowadziła do drastycznych zmian w mobilności, rynku pracy i stabilności zatrudnienia w BSR. W wyniku sankcji, restrykcji, dystansu społecznego i ograniczeń mobilności, gwałtowny wzrost zatrudnienia i problemy gospodarcze można zaobserwować szczególnie w branży turystycznej i hotelarskiej.

Podstawowym celem projektu jest zainicjowanie metodologii i ram instytucjonalnych dla przyszłego rozwoju zrównoważonej turystyki na Bałtyku. Długoterminowym celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób młodych. Działania projektowe mają na celu promowanie zrównoważonych i cyfrowych rozwiązań mających zastosowanie w sektorze.

O webinarze

Fundacja Motus zaprasza studentów oraz pracowników na kolejne webinarium, które odbędzie się 31 maja 2022 o godz. 11:00 CET, dotyczące projektu SusMarTour, którego jesteśmy głównym liderem. Tematem przewodnim wydarzenia jest: „Plan działania i rekomendacje w sytuacjach kryzysowych w sektorze turystycznym BSR". Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

Więcej informacji i wstępny program kliknij tutaj.

Aby zarejestrować się na wydarzenie, kliknij tutaj.

 

Po więcej informacji skontaktuj się z:

Julia Kosiek
juliaatactiaforum.pl

Załączniki: 

Podmiot udostępniający: 

Biuro Dziekana

Wytworzył informację:

M.Schmidt
17.05.2022
Wprowadzenie:
M.Schmidt 17.05.2022
Ostatnia modyfikacja:
M.Schmidt 17.05.2022