Seminarium dyplomowe- V sem. EM- dr Daria Stokłosińska
14 Październik, 2022 | 1 min. czytania
Szanowni Państwo, informujemy, że seminarium dyplomowe prowadzone przez dr Darię Stokłosińską (III rok EM) z dnia 19.10.2022 r. (środa) zostaje jednorazowo przeniesione na dzień 18.10.2022 r. (wtorek) godz. 14.00-15.00.
Od środy 26.10.2022 r. seminarium dyplomowe będzie się odbywało w godz. 14.00-15.00.

