Międzynarodowa Konferencja Nowe Trendy w Turystyce, 2022

W dniu 1 kwietnia 2022 roku Studenci II i III roku specjalności Turystyka i Hotelarstwo, Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości  uczestniczyli wraz z dr Ewą Wyszkowską - Wróbel, dr  Katarzyną Mysiak oraz dr inż. Aleksandrą Grobelną (pracownikami Zakładu Marketingu i Metod Ilościowych) w Międzynarodowej Konferencji pt. Nowe Trendy w Turystyce (NTT), która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Konferencja ta poświęcona była m.in. najnowszym rozwiązaniom i strategiom marketingowym w turystyce, a inspirujące wystąpienia i dyskusje toczyły się wokół Marketingu nieoczywistego, Marketingu kierunku, Nowych trendów w zarządzaniu w turystyce oraz wokół   Turystyki zrównoważonejW wydarzeniu uczestniczyło szerokie grono cenionych Ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Izraela i Stanów Zjednoczonych, a ich wystąpienia ukazywały nową perspektywę postrzegania wielu zmian mających miejsce we współczesnej turystyce.

M.Schmidt
M.Schmidt 04.04.2022