I nagroda w konkursie PTE dla mgr Dominiki Kaczerskiej

Pierwsza nagroda w Konkursie PTE dla Absolwentki WZNJ

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 lutego br. została rozstrzygnięta XXV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku. Kapituła Konkursowa przyznała główną nagrodę w XXV edycji Konkursu Prac Magisterskich absolwentce Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości Pani mgr Dominice Kaczerskiej za pracę nt. „Innowacyjne i proekologiczne rozwiązania w transporcie morskim i ich wpływ na funkcjonowanie przewoźników w żegludze promowej” napisanej pod kierunkiem Prof. dr hab. Andrzeja Grzelakowskiego, Kierownika Katedry Logistyki i Systemów Transportowych na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegóły są dostępne na stronie: https://www.gdansk.pte.pl/aktualnosci/wyniki-konkursu-prac-magisterskich-i-licencjackich-edycja-2021-2022

M.Schmidt
M.Schmidt 09.02.2022