Komunikat Dziekana Zarządzania i Nauk o Jakości w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci WZNJ,

Zgodnie z Komunikatem Prorektora ds. Kształcenia w sprawie organizacji procesu kształcenia na UMG w roku akademickim 2021/2022, zajęcia dydaktyczne mogą być realizowane w formie mieszanej (hybrydowej).

Mając na uwadze rekomendacje  MNiE, MIiB oraz zalecenia GIS dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa i organizacji zajęć laboratoryjnych na studiach, władze Wydziału ZNJ przyjęły następujące rozwiązania:

Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych obu kierunków studiów obowiązywać będzie mieszany model kształcenia: wykłady będą realizowane w trybie zdalnym, za pośrednictwem platformy MS Teams, natomiast ćwiczenia, zajęcia projektowe i zajęcia językowe, seminaria, ćwiczenia laboratoryjne  i zajęcia w-f będą realizowane stacjonarnie.

Przedstawiony plan organizacji zajęć zależy od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju i w miarę potrzeb będzie modyfikowany. W przypadku wprowadzenia nowych regulacji prawnych, które będą obowiązywać na terytorium kraju w trakcie roku akademickiego 2021/2022, powyższe zasady organizacji procesu kształcenia pozostaną obowiązujące, o ile nie będą sprzeczne z nowymi przepisami.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nadal obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek lub innych środków chroniących oczy, nos i usta na terenie całego Wydziału z wyjątkiem pomieszczeń pracowniczych.

Dziekan Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości

Dr hab. inż. Aleksandra Wilczyńska, prof. UMG