Konferencja „Knowledge - Key to Success”

8.01.2020 roku, w toruńskim Hotelu Heban odbyła się interdyscyplinarna konferencja „Knowledge - Key to Success”, zrzeszająca studentów, doktorantów i pracowników naukowych z ośrodków z całej Polski zorganizowana przez fundację Promovendi.

Dwie członkinie Naukowego Koła Towaroznawstwa Cargo, działającego przy Katedrze Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością zaprezentowały swoje zajmujące artykuły.
Z wielką dumą pragniemy podzielić się osiągniętymi sukcesami:
Marcelina Wilczak otrzymała główną nagrodę za najlepszy artykuł pt.: "Freeganizm: anty konsumpcyjny styl życia, czy chwilowa moda?".
Równie interesującą pracą wykazała się Kinga Zarębska prezentując - "Rozwój zrównoważony w opinii studentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni".

Wielkie gratulacje dla studentek za prezentacje traktujące ważne, współczesne problemy.

B. Kulaszewicz
B.Kulaszewicz 24.01.2020