Staż w Brukseli - dla studentów

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” poszukuje studenta/-ki Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Morskiej, Akademii Pomorskiej w Słupsku lub Akademii Marynarki Wojennej do udziału w dwumiesięcznym stażu (w ramach programu Erasmus+) w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli.

Przewidziany termin stażu to 1 października – 1 grudnia 2019 r. Podczas stażu studenci mogą w praktyce uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę nt. działalności instytucji europejskich, biur regionalnych i przedstawicielstw dyplomatycznych – tak polskich, jak i zagranicznych, działających przy Unii Europejskiej. Staż w BRWP w Brukseli to także doskonała okazja do poszerzania wiedzy w dziedzinach zainteresowań uczestnika stażu poprzez uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach organizowanych przez instytucje europejskie, NGOsy, przedstawicielstwa dyplomatyczne, biura regionalne, itd.

Wynagrodzenie w ramach stażu może pochodzić ze środków programu Erasmus+. Więcej informacji na temat stażu w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego w Brukseli można znaleźć na stronie internetowej: http://pomorskieregion.eu/program_stazowy-p52 .

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny w języku angielskim proszę przesyłać na adres praktykiatpomorskieregion.eu do 31 lipca 2019 r., w tytule wiadomości wpisując ERASMUS BRUKSELA.

D.Barbucha
25.06.2019