Puchar Rektora UMG ponownie dla WPiT

Z przyjemnością informujemy, że studenci Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa po raz kolejny okazali się najlepsi w międzywydziałowch zawodach sportowych organizowanych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu z okazji Święta Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w 2019 roku.

Zawody odbywały się w kilku dyscyplinach, m.in. piłka nożna, koszykówka, siatkówka i pływanie. We wszystkich dyscyplinach nasi studenci byli w czołówce, część z nich wygrywając, co sprawiło, że w klasyfikacji generalnej wyprzedzili swoje koleżanki i swoich kolegów z pozostałych Wydziałów, zdobywając tym samym puchar JM Rektora UMG.

Wszystkim studentom reprezentującym WPiT w zawodach serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Dziękujemy również wszystkim studentom zaangażowanym w organizację tych zawodów, jak również wspierających naszych zawodników.

D.Barbucha
M.Schmidt 11.12.2019