Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych w Olsztynie i Student Maritime Conference

Naukowe Koło Towaroznawstwa CARGO miało zaszczyt wziąć udział w 45 Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, które odbyło się 11 kwietnia 2019 w murach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, cenne uwagi i ciekawą dyskusję. Poniżej przedstawiamy nasze osiągnięcia i tematy prac, które zaprezentowaliśmy podczas spotkania.

Panel oceny jakości żywności:

• I miejsce Zuzia Mstowska
    temat artykułu: Różnice w cechach jakościowych pomiędzy napojami handlowymi oraz wytworzonymi domowymi sposobami.

Panel oceny konsumenckiej i produkcji żywności:

• I miejsce Marcelina Wilczak
    temat artykułu: Podstawy i zachowania konsumentów z Chorwacji, Niemiec, Hiszpanii, Polski i Wysp Brytyjskich wobec produktów fermentowanych;
  • ll miejsce Patrycja Siebierska i Kinga Zarębska
    temat artykułu: Marnowanie żywności wśród mieszkańców Polski.

Ponad to przedstawicie koła CARGO zaprezentowali następujące prace:

panel oceny jakości żywności:

• Paulina Janduła
    temat artykułu: Porównanie jakości sensorycznej jaj kurzych w zależności od miejsca pozyskania;

panel kształtowania i ochrony środowiska:

• Dawid Wciseł
    temat artykułu: Zarządzanie materiałami kompozytowymi.

Sukcesem okazała się także prezentacja naszych reprezentantów na Student Maritime Conference, organizowanej przez KNTiL TRANSLOG 14 kwietna 2019 r.,  na temat nawozów. Reprezentanci: Dawid Wciseł i Paulina Janduła stoczyli merytoryczny pojedynek w dziedzinie nie obcej, aczkolwiek nie wiodącej w działalności naszego koła, jaką jest logistyka. Odbyli też rejs luksusowym promem Stena Line i wzięli udział w imprezie integracyjnej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok!

M.Schmidt
M.Schmidt 18.04.2019