Konkurs dla studentów GDYŃSKI BIZNESPLAN 2019

Zachęcamy wszystkich kreatywnych i marzących o własnej firmie studentów WPiT do udziału w 17. edycji konkursu GDYŃSKI BIZNESPLAN 2019.

Konkurs organizowany jest przez Miasto Gdynia, a jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które swoją przyszłość wiążą z własną działalnością gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego zaplecza, czy też wsparcia.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno studenci, którzy dopiero planują własną działalność gospodarczą, jak i ci, którzy już ją prowadzą i chcą rozwinąć swój biznes, wprowadzając nowy produkt lub usługę.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 31 stycznia 2019 r.

Na zwycięzcę czeka 30 000 PLN i wiele innych cennych nagród.

Więcej szczegółów, w tym regulamin konkursu, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: http://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl/gdynia-przedsiebiorcza/gdynski-biznesplan/gdynski-biznesplan-2019/

D.Barbucha
13.01.2019