Student Maritime Conference 2018

Dnia 22 kwietnia 2018 r. odbyła się Jubileuszowa - X edycja Konferencji  Naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG, działające przy Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa AMG. Inauguracja Student Maritime Conference , której tematem przewodnim była "Logistyka w dobie czwartej rewolucji przemysłowej" odbyła się na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w Gdyni. W tym roku do Gdyni przyjechało 250 studentów z całej Polski zrzeszonych w 24 kołach naukowych.

Uroczystego otwarcia konferencji dokonał prof. Andrzej S. Grzelakowski, Dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników konferencji oraz szanownych gości, a także przedstawiciela władz Akademii Morskiej w Gdyni w osobie Prorektora ds. Nauki dr. hab. inż. Ireneusza Czarnowskiego, wygłoszone zostały referaty, które przeszły wcześniejsze kwalifikacje i dostały się do III etapu konkursu. W składzie komisji oceniającej znaleźli się: prof. Andrzej S. Grzelakowski, Opiekun Koła dr Sławomir Skiba, Marianna Maruszczak, Aleksandra Zdanowska oraz mgr inż. Adrianna Karaś. Nagrodę za najlepszy referat otrzymali Sebastian Radzikowski i Tobiasz Klochowicz z Koła Naukowego Logistyki Stosowanej WAT, którzy wygłosili ciekawą prezentację pt. „Wykorzystanie sztucznej inteligencji w logistyce”.

Uczestnicy konferencji mieli również możliwość wysłuchania  przedstawiciela jednego ze sponsorów konferencji - pana Michała Trojanowskiego - Dyrektora Projektów i Marketingu Scandinavian Express. Pozostałymi Sponsorami konferencji byli VGL Group Sp. z o.o., Leasing Polski Sp. z o.o.

 

 

 

Podmiot udostępniający: 

Biuro Dziekana

Wytworzył informację:

W.Suszek
19.04.2018
Wprowadzenie:
M.Schmidt 19.04.2018
Ostatnia modyfikacja:
M.Schmidt 28.05.2018