Doktora Habilitowanego

Stopnie naukowe doktora habilitowanego w latach 2008 - 2019 uzyskali:

• Dr inż. Przemysław Dmowski -  pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z dnia 30.09.2019 r. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.
  • Dr inż. Millena Marlena Ruszkowska – pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z dnia 09.07.2019 r. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.
  • Dr inż. Agnieszka Rybowska pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z dnia 24.01.2019 r. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie towaroznawstwo.
  • Dr Ewa Ratajczak-Ropel pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Systemów Informacyjnych, na mocy Uchwały Rady Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej z dnia 23.10.2018 r. uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie informatyka.
  • Dr inż. Joanna Brzeska pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Towaroznawstwa Przemysłowego i Chemii, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni z dnia 28.06.2018r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie towaroznawstwo.
  • Dr inż. Mariola Jastrzębska pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Towaroznawstwa Przemysłowego i Chemii, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni z dnia 23.11.2017r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie towaroznawstwo.
  • Dr Joanna Kizielewicz – pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Ekonomiki Usług, na mocy Uchwały Rady Wydziału  Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytet Szczecińskiego z dnia 06.07.2017r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.
  • Dr Maciej Daniel Matczak – pracownik naukowo- dydaktyczny Katedry Logistyki i Systemów Transportowych, na mocy Uchwały Rady Wydziału  Ekonomicznego Uniwersytetu  Gdańskiego  z dnia  28.04.2016 r. uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.
  • Dr Piotr Oskar Czechowski – pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Systemów Informacyjnych, na mocy Uchwały Rady Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa  AMG z dnia  09.07.2015r. uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie: towaroznawstwo;  specjalności: analiza ilościowa w towaroznawstwie.
  • Dr Adam Przybyłowski – pracownik naukowo- dydaktyczny Katedry Logistyki i Systemów Transportowych, na mocy Uchwały Rady Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z dnia 12.06.2015 uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie: ekonomia;  specjalności: polityka infrastrukturalna i transportowa, gospodarka regionalna .
  • Dr Dariusz Barbucha – pracownik naukowo- dydaktyczny Katedry Systemów Informacyjnych, na mocy Uchwały Rady Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej  z dnia 28.04.2015 r. uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk technicznych  w zakresie informatyki.
  • Dr Marzenna Popek – pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry Chemii i Towaroznawstwa Przemysłowego, na mocy Uchwały Rady Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z dnia 6 grudnia 2013r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa.
  • Dr inż. Aleksandra Wilczyńska – pracownik naukowo-dydaktyczny z Katedry Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością, na mocy Uchwały Rady Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z dnia 8 maja 2013r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa.
  • Dr inż. Aneta Ocieczek – pracownik naukowo- dydaktyczny  Katedry Organizacji Usług Turystyczno-Hotelarskich, na mocy Uchwały Rady Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z dnia 10 kwietnia 2013r. uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w zakresie towaroznawstwa.
  • Dr inż. Ireneusz Czarnowski – pracownik naukowo- dydaktyczny Katedry Systemów Informacyjnych, na mocy Uchwały Rady Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej z dnia 24 kwietnia 2012 r. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk technicznych w dyscyplinie informatyka.

A.Jażdżewska
M.Schmidt 26.03.2018