Rekrutacja do zajęć z praktykiem - w ramach projektu SeZaM 2020/21

Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia z praktykiem nt. Nowoczesne narzędzia komunikacji marketingowej uczelni publicznej - opracowanie modelu dla UMG.
Celem projektu jest opracowanie zestawu narzędzi komunikacji marketingowej do wykorzystania w promocji uczelni publicznej, z wykorzystaniem nowoczesnych metod budowania i rozwijania relacji ze studentami wydziału oraz jego otoczeniem, dedykowanych dla Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości .
Interesujesz się marketingiem, szczególnie internetowym? Jesteś aktywny w mediach społecznościowych? Chcesz się nauczyć czegoś nowego lub rozwijać się w tym temacie?
Zapraszamy - zapisz się już dziś do realizacji zadania. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji wcześniej, jeśli wyczerpane zostaną wolne miejsca.
Rekrutacja: 03.02- 17.02.2021 r.
Rozpoczęcie zajęć - marzec/kwiecień 2021.
Uwaga! Do zadania mogą zgłosić się osoby zrekrutowane do projektu SeZaM w naborze 2020/21.

Link do formularza rekrutacji:

Podmiot udostępniający:

Katedra ZiE